KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13914264
nr 1391 4264
Oidentifierad konstnär. Signerad Otter, Nordafrika. Olja på duk, 40x48, yttermått inklusive ram: 53x63 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 19 april 2021
kl 20:24:42
300 kr
350 kr
400 kr
500 kr